/
/
מה זה Fortnite Creative Mode?

מה זה Fortnite Creative Mode?

חובבי Fortnite שהם גם גיימרים ויוצרי משחקים מושבעים בעצמם, יצאו מגדרותיהם כששמעו שפורטנייט השקיעה לא פחות ולא יותר – פונקציונליות חדשה המאפשרת לתכנת ישירות בתוך המשחק.

המהלך מזכיר במידה רבה את פלטפורמת מיינקראפט Education; הגרסה שמאפשרת לעבוד על משחק המיינקראפט ולתכנת את העולם הווירטואלי באופן ישיר עם מודים חדשים.

חברת Epic Games קראה לפונקציונליות החדשה בשם Creative Mode (בתרגום לעברית: מצב יצירתי) ולמען האמת – שיצירתיות היא בהחלט שם המשחק.

מגניב, מה זה אומר בפועל?

מצב ה-Creative Mode החדש פתח בפני אוהדי פורטנייט המושבים את היכולת לתכנת, כן כן לתכנת בתוך המשחק עצמו.

משמעות הדבר היא שכל אחד ואחת המכירים ובקיאים במנוע הגרפי Unreal Engine יכולים לכתוב קוד ולתכנת את המשחק עם עולמות ווירטואליים חדשים לחלוטין.

הדבר מאפשר ליוצרי Craetive Mode לעשות שני צעדים:

  • האחד – מי שמעוניין להפיץ את המודים שיצר באופן חינמי
  • השני – מי שמעוניין להפיץ את המודים שיצר ובתשלום רבותיי!

את המודים שייצרו החשקנים, הם מעלים לאזור ה-Fortnite Experience (בתרגום לעברית: חוויית פורטנייט) שם Epic Games יצרו חנות חוויות.

בחנות החוויות תוכלו להפיץ את המוד החדש בחינם או בתשלום, נתון לשיקולכם ורצונכם.

שנקפוץ אל המים העמוקים?

מצב המשחק החדש, מאפשר לשחקן ליצור ולשמור מפות אי מיניאטוריות בתוך משחק הפורטנייט. מתכנתי המשחק יכולים לערוך את העולם הווירטואלי כרצונם, להזמין שחקנים נוספים אל האי, להתנות את הכניסה בתשלום או לפתוח אותו אל הקהל הרחב.

הטכנולוגיה שעליה מסתמך המשחק היא כאמור המנוע הגרפי הידוע והאהוב Unreal Engine.

על מנוע ה-Unreal ניתן לעבוד ללא כל ידיעת קוד, אך מי שבאמת יהיה מעוניין לקחת את יכולות הגיימינג שלו בפורטנייט צעד אחד קדימה, יטיב לעשות אם ילמד תכנות מונחה עצמים (טכנולוגיית קוד שלראות עינינו דומה במידה רבה לשפת Java).

ככל שתדעו קוד באופן מעמיק ומקצועי יותר, כך תוכלו לקחת את יכולות תכנות הגיימינג שלכם בפורטנייט לגבהים חדשים. והאמת? השמיים הם הגבול.

אני יכולים לספר שנכון לעכשיו, לאחר שה-Creative Mode הושק בפברואר 2024, כבר היום יש שחקנים שהקימו ותכנתו חוויות חדשות בפורטנייט שמכניסות להם עשרות אלפי דולרים בחודש.

מגניב! אז כל אחד יכול?

כן ולא, כיוון שהפונקציונליות החדשה של Creative Mode כן דורשת זיקה טכנית מסוימת.

שווה בהחלט להתנסות, ואם אתם חובבי פורטנייט מושבעים, ייתכן מאוד שתמצאו את עצמכם נשאבים אל תוך עולם הגיימינג החדש שנפתח.

במכללת שחקים אנו מציעים פרק שלם במסגרת קורס תכנות במיינקראפט, ובו אנו מקדישים את כל מרצנו וזממנו ללימוד תכנות ב-Fortnite.

במסגרת התכנות שבקורס, כאשר נסיים את יצירת החוויה החדשה, תוכלו להעלות את חווית המשחק אל החנות של פורטנייט, ולראות כיצד המשחק שלכם משמש משתמשים מכל רחבי העולם שמשחקים ישירות בתוך המשחק שיצרתם.

האם יש צורך ברקע קודם?

לא, בכל הקורסים שאנחנו מציעים אין כל צורך ברקע קודם, והם מתאימים לילדים וילדות, נערים ונערות ללא כל רקע, ושמעוניינים לרכוש כישורי תכנות וגיימינג.

כן יש צורך באנגלית בסיסית ובזיקה בסיסית למחשבים.

השאירו פרטים

השאירו פרטים ויועץ לימודים ישוב אליכם בהקדם.

תפריט:

סושיאל:

קיץ תכנות וגיימינג 2024!

לומדים הייטק בחופש הגדול

מיינקראפט | פיי’תון | סייבר | בינה מלאכותית | תכנות

או