/
/
קורס javascript לנוער

קורס javascript לנוער

חיפשתם קורס ג’אווה סקריפט לנוער? מצאתם את המסלול המלא ללימודי תכנות וסייבר של שחקים. יצרנו מסלולים סופר מעניינים ומרתקים לבחירה: מסלול מיינקראפט הפונה לילדים או בני נוער, ומסלול סייבר עם מתכונת לילדים (הנקרא סייבר קידס) או מתכונת לנוער (שנקרא האקר פרו).

נכון, אנחנו יודעים 🙂 ביקשתם להיות ממוקדים וחיפשתם באופן מדויק אחר לימודי JavaScript לנוער; אם כך מדוע בכל זאת ניגשנו אל המלאכה, הפשלנו שרוולים ובחרנו לספר על הקורסים שלנו בעקיפין?

הסיבה הראשונה היא ואולי החשובה מכול – אם ילדיכם רוצים ללמוד קוד, ייתכן מאוד שקיים בהם הרעב לדעת הרבה יותר. הרי כל אחד ואחת מאתנו מגלים לעתים כישרון שהיה חבוי לו, או תחביב מסוים שרק חיכה לקבל את אור הזרקורים.

הסיבה השנייה היא דרך הלימוד שלנו – יש ללמוד קוד בצורה משעממת ותבניתית (בואו נשים את הקלפים על השולחן כן?), ויש ללמוד קוד בצורה חווייתית. מה שנקרא ‘על הדרך’. שורה של משימות, משחקי תפקידים וים של שיעורים מרתקים ומקוריים.

שנצא לדרך? בואו להכיר את שני מסלולי הלימוד שלנו, שאינם פוסחים ולו במעט על שפת הג’אווה סקריפט.

מסלולים הכוללים קורס javascript לילדים

2 מסלולים לבחירה:

  • קורס מיינקראפרט – תכנית לימודים המתבססת על משחק מחשב חברתי פופולרי מאוד (עם מיליוני ילדים ובני נוער המשחקים בו ברחבי העולם). בקורס אנחנו לומדים ליישם את טכנולוגיות הקוד על המשחק עצמו. ממש רואים כיצד מעשה ידינו משפיע על העולם הווירטואלי.
  • קורס סייבר קידס – תכנית לימודים המשלבת בין לימודי תכנות לבין לוחמת סייבר והאקינג. ילדיכם יכנסו לנעליהם של שני צידי מתרס, פעם אחת כלוחמי סייבר מיומנים, ובפעם השנייה כהאקרים שפועלים לנצל פירצות אבטחה בדרכים מקוריות ומתוחכמות.
סקרנים? בואו נקפוץ להכיר את מסלולי הלימודים:

1. קורס מיינקראפט לילדים

מדובר בקורס עם אווירה קלילה מאוד, ועם זאת מאוד מעמיק וחולש על פני 3 טכנולוגיות קוד חשובות: JavaScript, פייתון וסקראצ’.

הקורס איננו מביא עמו שום תנאי קבלה, למעט אנגלית בסיסית, כלומר מסוגלות לקרוא אותיות באנגלית ולהבין מילים בסיסיות לצורכי פקודות קוד, זיקה בסיסית למחשבים וזהו.

אז מה קורה פה?

מיינקראפט הוא משחק מחשב חברתי פופולרי מאוד (למעשה המשחק שזכה לתואר ‘המשוחק בהיסטוריה’), עם עולם וירטואלי שבו משתתפים ילדים ובני נוער מכל רחבי העולם. יוצרי המשחק הבינו את מידת ההשפעה שלהם על הדור הצעיר, וניצלו את הזכות שנפלה בחלקם כדי לייצר את גרסת מיינקראפט Education, ובה ניתן לבצע פעולות קוד ולתכנת את המשחק ולהשפיע 

לאורך התכנית, ילדיכם ילמדו, יישמו וישתמשו ב-3 טכנולוגיות הקוד שכוללות גם ג’אווה סקריפט, ויבצעו שלל משימות המשפיעות על חוקי המשחק.

תכנית הלימודים היא חווייתית, מהנה והכי חשוב – פרקטית.

כל דבר שנבצע, יוצג במשחק עצמו.

אחד מן הדברים שאנחנו מבצעים במשחק, והילדים פשוט בעננים ממנו, הוא מה שנקרא ‘מודינג’. משפיעים על עולם המשחק עם מניפולציות שונות שמשנות את כל הכללים. למשל גשם של שועלים שיורד מן השמיים, או ביטול כוח הכבידה.

למידע מקיף על הקורס >>>

2. קורס סייבר קידס

תכנית הלימודים שמה לה למטרה להפוך את ילדיכם ללוחמי סייבר מן המניין.

התכנית מתאימה לילדים החל מכיתה ג’ ומעלה, ופונה לשני מקבצי גילאים: ג’ עד ד’ ו-ה’ עד ו’.

מטרת התכנית היא ללמד קוד דרך פרקטיקה, דרך התנסות אמיתית ומשחקי תפקידים. כל אלו באים לידי ביטוי ב-3 החלקים המרכיבים את הקורס:

  • יסודות המחשב – מבואות שמעניקים את הבסיס (והרבה מעבר) לעולם המחשבים. המשתתפים והמשתתפות ילמדו כיצד אתרי אינטרנט עולים לאוויר, מה הם שרתי אחסון, מהו ראוטר, כיצד לתפעל ולתקן תקלות מחשב נפוצות, מושגים חשובים ועוד. אנחנו תמיד מתארים זאת כך: הם יהפכו לטכנאי מחשבים קטנטנים עם ידע של מבוגרים.
  • לימודי קוד – הקורס חולש על פני 3 טכנולוגיות קוד לפיתוח אתרים: HTML הנחשבת לשפה הבסיסית ביותר לבניית אתרים, CSS המאפשרת להוסיף קוסמטיקה ועיצוב לאתרים ו-JavaScript המאפשרת להוסיף נדבכים על האתר עם רמת מורכבות גבוהה הרבה יותר השמורה לבוני אתרים מקצועיים.
  • לימודי סייבר – מעניין אצלנו כבר אמרנו? 🙂 בשלב לימודי הקוד, ילדיכם יבנו אתר, בשלב לימודי הסייבר הם ילמדו כיצד לזהות פירצות באתר וכיצד להפיל אותו במתקפת הסייבר הנפוצה ביותר.
יש לקורס זה ערך מוסף ענק. הוא מעמיק בעולמות הסייבר, ומסביר לילדים דרך התנסות מעשית, על הסכנות הטמונות ברשת. אין ילד או ילדה שיסתכלו על האינטרנט באותו האופן לאחר הקורס. הם יהיו מומחי אבטחת המידע של ביתכם.

מסלולים הכוללים קורס javascript לנוער

דומה אך שונה ממסלולי הלימוד לילדים.

רמת המורכבות והעומק אליו אנחנו צוללים במסלולים המיועדים לבוגרים, היא שונה ומאתגרת יותר וחושפת לטכנולוגיות וטכניקות מורכבות יותר.

1. קורס מיינקראפט לנוער

קורס מיינקראפט לנוער מתרכז באופן מעמיק יותר במתודולוגיית התכנות מונחה העצמים (נקרא בשפה המקצועית (OOP).

בדומה מאוד למתכונת המיועדת לילדים, תכנית זו מועברת באופן מהנה, קל וחווייתי תוך כדי שאנחנו משחקים.

הקורס משלב עקרונות תכנות מתקדמים יותר, ולצד לימודי JavaScript, נלמד גם JSON, פורמט המשמש לצורכי העברת נתונים בין השרת לבין היוזר.

לאורך הקורס, המשתתפים והמשתפו ירכשו כישורים טכניים חשובים לשליחתן של פקודות חכמות, לבנייתן של דמויות חדשות במשחק, עיצוב וביצועי מידול בתלת מימד.

למידע נוסף על הקורס >>>

2. קורס האקר פרו

המסלול דומה לקורס סייבר קידס, רק שכאן מדובר בתכנית מעמיקים יותר ומורכבים הרבה יותר. הם מותאמים באופן מדויק לגילאי החטיבה, וחולשים על פני 5 טכנולוגיות קוד: HTML, Css ו-JavaScript, אותן גם לומדים בקורס התכנות לילדים, וכן השפות PHP ו-SQL.

5 השפות הללו מעניקות למשתתפים והמשתתפות את הכוח לבנות אתרי אינטרנט ויישומי ווב מרהיבים ומרשימים. בעוד שבקורס סייבר קידס, אנו למדים כיצד לבנות אתר אינטרנט, כאן נלמד לרתום את הידע שלנו כדי לבנות רשת חברתית, ממש מתחרה הלכה למעשה של פייסבוק.

לצד לימודי בניית האתרים והשימוש בקוד, אנו גם ניכנס אל נעליהם של ההאקרים, ונבין כיצד כל שפות הקוד הללו מתקשרות זו עם זו, והיכן טמונות הפרצות. נבצע פעולות האקינג מתקדמות המנצלות את החולשות של המערכת החברתית, ונבין כיצד מייצאים פעולות סייבר והאקינג מתקדמות.

למידע על הקורס >>>

מתכונת הלימודים

אונליין או פרונטלי?

מכללת שחקים פעילה בלמעלה מ-40 מוסדות לימוד ברחבי הארץ, ומעבירה קורסים פרונטליים.

עיקר הפעילות שלנו היא אונליין, ואנו מעבירים את אותם הקורסים גם במתכונת מקוונת LIVE דרך הזום.

משך הלימודים?

כל תכניות הלימודים מתפרשות על גבי שנה.

מדובר ב-30 מפגשים, כל מפגש בן 75 דקות.

כמה משתתפים בכיתה?

עד 10 תלמידים.

*נציין שאנחנו מקפידים תמיד לשלב את אותן שכבות גיל בכיתה.

התייעצו איתנו

חיפשתם קורס JavaScript לנוער ומצאתם אותנו?

אם הסקרנות התגבשה אצלכם ומתחשק לכם לדעת הרבה יותר, צוות יועצי הלימודים של מכללת שחקים ישמח לעמוד לשירותכם.

בכל שאלה והתייעצות, פנו אלינו טלפונית או השאירו פניה באתר, ונשמח לעמוד לשירותכם.

השאירו פרטים

השאירו פרטים ויועץ לימודים ישוב אליכם בהקדם.

תפריט:

סושיאל:

קיץ תכנות וגיימינג 2024!

לומדים הייטק בחופש הגדול

מיינקראפט | פיי’תון | סייבר | בינה מלאכותית | תכנות

או